Luxe kamperen aan zee
Mooi gelegen bungalows, chalets en mobil homes op slechts 150 meter van zee, nabij de luchthaven van Alghero en haven van Porto Torres. Vakantiepark & Camping Torre del Porticciolo is een ideaal adres voor het hele gezin!

Unieke ligging

Kindvriendelijk

Animatie team

Restaurant
De bungalowsDe
bungalows zijn door groen omgeven en liggen niet verder dan 50 meter van zee. De
bungalows liggen vrij en zijn gedeeltelijk van houten gedeeltelijk van steen gebouwd. Ieder
vakantiehuis beschikt over 1 tweepersoonskamer, 1 kleine kamer met stapelbed, woonkamer met kookhoek, badkamer met douche, bidet en toilet evenals een overdekte veranda aan de voorzijde. Iedere
bungalow is geschikt voor maximaal 4 personen.
Mobile homesAan de mooie baai liggen de
mobile homes type Torre Deluxe. Deze zijn ruim opgezet en hebben een eigen badkamer met douche en beschikken bovendien over airconditioning. De indeling bestaat uit twee slaapkamers (één tweepersoonsbed en twee aparte bedden), woonkamer met kookhoek, een royale badkamer met douche, bidet en toilet en een overdekte veranda aan de voorzijde. De
mobile homes zijn geschikt voor maximaal 5 personen.
ChaletsIn volledige harmonie met de omgeving liggen de
chalets, omringd door een fleurig bloeiende tuin. Iedere
chalet is van Zweeds dennehout en milieuvriendelijk gebouwd en bieden Afhankelijk van het type
chalet, twee tot zes slaapplaatsen. Naast aircondiotioning bestaat de
chalet uit 1 of meer tweepersoonskamers, woonkamer met kookhoek, royale badkamer met douche, bidet en toilet en een overdekte veranda aan de voorzijde.
CottagesDe eenvoudige
cottages, maar toch voorzien van de nodige faciliteiten, zijn modern en smaakvol ingericht. Iedere
cottage bestaat uit een entree, slaapkamer en badkamer.
EntertainmentTijdens het hoogseizoen, zal een jong en enthousiast
animatieteam met leuke en nieuwe ideeën uw vakantie in het
Vakantiepark & Camping Torre del Porticciolo opvrolijken. Kinderen vanaf drie jaar worden bijgestaan door jongeren gespecialiseerd in diverse spelactiviteiten. Van creatieve activiteiten zoals tekenen en boetseren tot mini-olympische spelen en speurtochten waarbij tegen de avond de mini-dance voor de jonge gasten niet ontbreekt. Ook aan de iets oudere kinderen is gedacht en zullen worden verrast door diverse spel- en sportactiviteiten als karaoke en sportieve toernooien waarbij heerlijke uren garant staan voor plezier. Dit alles speelt zich af op het grote terras recht tegenover zee, met een podium voor muziek- en dansvoorstellingen.
Zwembad, restaurant, bar & supermarktNaast heerlijke uurtjes aan zee beschikt het park tevens over 2 zwembaden, waarvan 1 kinderbad. Ligbedden en parasols voor de nodige schaduw staan garant voorontspannen momenten terwijl de kinderen rondspartelen in het water. Ook een restaurant / pizzeria ontbreekt niet, indien u besluit om een hapje buiten de deur te eten evenals een bar voor een lekkere cocktail of een ijsje. De aanwezigheid van een supermarkt maakt het geheel compleet.
Ideaal voor...Het
Vakantieparken & Camping Torre del Porticciolo is zeer geschikt voor iedereen die graag met de nodige faciliteiten en comfort wil
kamperen in Sardinië , op kleine afstand van zee en met in de direkte omgeving genoeg bezienswaardigheden om heerlijke uitstapjes te kunnen maken.