Agriturismo I Vigneti, Olmedo - Sardinië
Nabij Alghero ligt Agriturismo I Vigneti met zwembad in een oase van rust te midden van de wijngaarden. Hier vind je ook vandaag de dag nog de smaak van oude tradities terug. Er zijn genoeg mogelijkheden om je te vermaken in de omgeving.
Over de accommodatie
Wie voor een vakantie in Agriturismo I Vigneti kiest, komt een stapje dichter bij de natuur te staan. De wijnbouw speelt op deze agriturismo een zeer belangrijke rol. De naam van deze accommodatie, “de wijngaarden”, verwijst hier ook naar. Naast de mogelijkheid om een kijkje te nemen achter de schermen bij de dagelijkse werkzaamheden op het land, bestaat er, afhankelijk van het jaargetijde, ook de mogelijkheid om mee te helpen bij het plukken van groenten en vruchten! Na een actieve dag is het goed vertoeven bij het zwembad, waar ook met een Wi-Fi zone is. Hier kun je heerlijk afkoelen en ontspannen, genieten van het uitzicht op de wijnranken in de directe omgeving. Ook aan de jonge gasten is gedacht; naast het zwembad kunnen ze zich heerlijk uitleven op het voetbalveld of in de kleine speeltuin. Een ander belangrijk aspect van deze accommodatie is het restaurant, dat op aanvraag wordt geopend bij voldoende animo. Hier staan heerlijke lokale gerechten op het menu, waarbij uiteraard hoofdzakelijk gebruik wordt gemaakt van de eigen teelt.
Kamers en appartementen
De wijnboerderij beschikt over zes eenvoudige, maar sfeervol ingerichte kamers met een gezamenlijk terras en diverse appartementen met een privé zitje. De kamers en appartementen zijn geschikt voor twee tot vijf personen. Het is tevens mogelijk om te kiezen voor een verblijf in één van de appartementen met de service van een B&B. Alle kamers en appartementen zijn standaard voorzien van een eigen badkamer met douche, airconditioning, LCD televisie en verwarming.
Uniek vakantieplekje voor...
Kindvriendelijke vakantieboerderij I Vigneti is bij uitstek geschikt voor wie de vakantie op Sardinië door wil brengen en wil genieten van een rustig verblijf maar wel met zwembad. Niet ver van de gezellige stad Alghero en niet ver van schitterende stranden biedt deze boerenhoeve een afwisselende vakantie. Ook tijdens een rondreis door Sardinië is agriturismo I Vigneti een leuk en smakelijk alternatief!
Accommodatie faciliteiten:
• Parkeergelegenheid
• Airconditioning
• ...
• Parkeergelegenheid
• Airconditioning
• ...
Lees meer

Zwembad: Ja
Wi-Fi: Ja
Strand: 10 km.
Dorp: 3 km.
























De ligging van Appartementen I Vigneti op Sardinië
Olmedo
Olmedo is een klein dorpje ongeveer 10 minuten van Alghero en haar uitgebreide uitgaansmogelijkheden.

Ontdek de provincie Sassari in Noordwest-Sardinië
Sassari is toeristisch gezien een bekende provincie van Sardinië, mede dankzij de aanwezigheid van de luchthaven Fertilia bij Alghero, waar vliegmaatschappijen zoals Ryanair meerdere malen per week naar toe vliegen. De gelijknamige hoofdstad van de provincie heeft een rijke historie en bestaat uit vele smalle straatjes. Dé trekpleisters in deze regio zijn plaatsen als Alghero, Stintino en het op een rots gebouwde schilderachtige kustplaatsje Castelsardo. Maar de hoofdstad Sassari, die gedurende de afgelopen jaren flink is opgeknapt, is ook zeker een bezoek waard.

Tarieven
De tarieven zijn per appartement per nacht
Aankomst: dagelijks
Minimaal verblijf: 7 nachten
Optionele extra's (ter plaatse te voldoen):
• Kinderbedje: € 5 per nacht
• Ontbijt: € 10 per persoon per dag
• Extra wissel van bedlinnen / schoonmaak: € 50 voor 2 personen, € 60 voor 3 personen, € 70 voor 4 personen, € 80 voor 5 personen.
Opmerkingen:
• Verschoning bedlinnen en handdoeken: eenmaal per week
Aankomst: dagelijks
Minimaal verblijf: 7 nachten
Optionele extra's (ter plaatse te voldoen):
• Kinderbedje: € 5 per nacht
• Ontbijt: € 10 per persoon per dag
• Extra wissel van bedlinnen / schoonmaak: € 50 voor 2 personen, € 60 voor 3 personen, € 70 voor 4 personen, € 80 voor 5 personen.
Opmerkingen:
• Verschoning bedlinnen en handdoeken: eenmaal per week
Appartementen I Vigneti
Reviews: 8
8.6
Allesbehalve authentiek
Merel
Het gevoel van 'slapen bij de boer' ontbreekt hier wel
Michael
Lekker eten met super mooi uitzicht bij Ristorante Lounge Bar Sotto Prua te Fertilia
Anneke
De combinatie van een goede website en het telefonische contact om zaken af te stemmen met elkaar, werkt perfect.
Anja Boesten-Simonis
Leuke accommodatie, vriendelijke eigenaresse, appartement was schoon en netjes.
Anoniem
Jammer van de eerste dag, daarna prima
Wim
Onvergetelijk Sardijns avontuur, ook voor de hond! :)
Angelique Renard
Vigneti heeft een hele goede keuken, dit mag zeker vermeld worden
Dhr. P Janssen (NL)
I Vigneti voldeed aan de kindvriendelijke voorwaarden
S. Verheijen
Heerlijk veelzijdig eiland voor een vakantie. Twee weken is net genoeg.
Apotheker (NL)
Een gevarieerde keuken
Dhr. Van Oosten (NL)
Heerlijk eten
Mw. van den Broek (NL)
Zwembad was echt super
Mw. Vandenberghe (BE)
Een slaapkamer met een keuken
Dhr. de Bont (NL)
Heerlijk en prachtig eiland om rond te trekken
Dhr. den Dulk (NL)
Leuke vakantie!
Mw. De Keijzer (NL)
De minste maar wel goed
Dhr. de Jong (NL)
Alles keurig verzorgd
Familie Dobbelaar (NL)
Bedankt voor alles, we hebben een prachtige huwelijksreis gehad!
Jan-Paul & Wilma (NL)
Aantal forse kritiekpunten
Mw. Bouman (NL)
Alghero zeer gezellig en buitengewoon mooi
Dhr. Germanus (NL)
Rondreizen is een aanrader
Dhr. Koenen (NL)
Goede afwisseling
Anoniem (NL)
Vriendelijke mensen
Anoniem (NL)
Prachtige locatie, mooie appartementen
G. Kirchjunger, Enschede (NL)
Bijzonder vriendelijk
Mw. Nijland (NL)
Leuke steden in omgeving
René (NL)
Ineens waren er Nederlanders
Mw. Harsta (NL)
Mooi verblijf
Mw. van Wezel (NL)
Mooie landelijk locatie
J. Heijnen (NL)
Lekker dichtbij vliegveld Alghero
Dhr. Bloemendaal (NL)
Erg duur
Anoniem (BE)
Uitstekend
Mw. Vroonhof (NL)
Prima huisje
H. Mulder (NL)

Misschien vind je dit ook leuk
